Populaarsed tooted

 • Kvaliteetsed Krügeri püstoli märklehed 25/50m laskmiseks. Märklehed on nummerdatud ja sobivad kasutamiseks võistlustel. Pakis on 250tk.

  72,00 €
 • Mehhaaniline päästik, täielikult reguleeritav pähklipuust käepide. Käepideme suurused XXS-XXL. Komplekti kuulub kaks manomeetriga silindrit (punane ja sinine), täitmisotsik, püstoli kohver, tööriistakomplekt. Püstolil on kuivtreeningu võimalus. Laskude arv ühe laadimisega 200. Kaal 960g.

  1 750,00 €
 • Field Target laskmisjope on valmistatud ekstra tugevast vetthülgavast nailonist ja kanvase materjalist. Top Grip libisemiskindlad padjad on küünarnukkidel, õlgadel ja küljel. Jaki on reguleeritav viie klõpskinnitusega, mida on kerge lahti võtta ja kinni panna. Liikumismugavuse tagamiseks on kasutatud küünarvarre siseküljel stretšmaterjali. 

  154,00 €
 • Corami rõhub oma jalanõude puhul mugavusele ja kõrgele kvaliteedile. Corami jalanõud on valmistatud nahast, kahel pool jalanõud olevad õhuaugud tagavad jalale parema hingavuse. Paelte sidumise tehnoloogia tagab jalale minimaalse liikuvuse. Jalanõudega tuleb kaasa tehase poolt sisetaldade komplekt, millega saab reguleerida jala kallet ja natukene ka suurust.

  219,00 €
 • Statiiv sobib kasutamiseks nii püssi kui ka püstolilaskuritele. Statiivi saab kasutada kõigis kolmes laskeasendis: lamades, püsti ja põlvelt laskmisel. Maksimaalne kõrgus 170cm, kaal 1850g. Statiiv käib kergelt kokku ja lahti tänu teleskoop torule. Statiivile sobib Hawke vaatetoru.

  149,00 €