Populaarsed tooted

 • JSB diaboolide tootmisele pani alguse endine tipplaskur ja treener Josef Schulz. Peale laskurikarjääri lõppu hakkas ta tootma kuule õhkrelvadele. JSB kuulidele on omane ülim täpsus, kõik kuulid läbivad range lõppkontrolli, mis viib kuuli vea protsendi miinimumini. JSB on üks väheseid õhkrelvakuuli tootjaid, kes pakub diaboole erinevates subkaliibrites...

  8,00 €
 • Pardini kaks ühes sportpüstol, kaliiber .22 lr Rapid Fire funktsiooniga ja lisaraud kaliiber .32. Otselink tootja lehele:http://www.pardini.it/weapon/target_pistols_ALL_IN_ONE.php Püstoli tarneaeg on kuni 2 kuud.

  2 700,00 €
 • Laskurite lemmik ja palju head tagasisidet kogunud Gehmanni nahast püssirihm. Saadaval ka lühike variant. 

  51,00 €
 • Corami rõhub oma jalanõude puhul mugavusele ja kõrgele kvaliteedile. Corami jalanõud on valmistatud nahast, kahel pool jalanõud olevad õhuaugud tagavad jalale parema hingavuse. Paelte sidumise tehnoloogia tagab jalale minimaalse liikuvuse. Jalanõudega tuleb kaasa tehase poolt sisetaldade komplekt, millega saab reguleerida jala kallet ja natukene ka suurust.

  219,00 €
 • Lapua kuul SCENAR, kal .30, 10g. Tootekood: GB491

  0,43 €
 • Mida teha püstoliga laskude vahepeal? Siiani on püstolilaskjad pidanud sellele ise lahenduse leidma. Kuid nüüd on Sauer selle probleemi lahendanud ning välja töötanud suurepärase Pistol Rest aluse, mis aitab laskuril laskude vahepeal oma kätt lõdvestada ning valmistuda uueks lasuks.

  67,00 €
 • DÖRR OUTDOOR PRO 65+ PRO 15 on kaks seljakotti ühes! Koos ülimalt mahuka seljakotiga, mahutavusega 65 l,  on kotil väiksem 15 l  lisa seljakott, mida on kerge kaasaskandmiseks eemaldada. Seega saab kahte seljakotti kasutada ka iseseisvalt. Suurepärane varustus mitme päevase matka jaoks. Kerge kombinatsioon on läbimõeldud ja pakub palju kasulikke funktsioone.

  145,00 €