Õhupüstolid

 • Õhupüstolil on mittelibisev lakitud puidust käepide, kuid võimalus tellida puidust sportkäepidemega.  Esisihik keeratav. Suruõhuballoon varustatud manomeetriga. Püstol transporditakse koos eksklusiivse kohvriga. Lisainfo: Kui püstolile valida sportkäepide, siis tuleb tellida lisaks tagumise sihiku pikendus. Kaal 730g.

  1 390,00 €
 • Hämmerli AP 20 Pro on saanud laskuritelt väga head tagasisidet. Püstolil on 3D pähklipuust käepide, 3 sammu pööratav esisihik, reguleeritav päästik, komplektis täiteadapter. Püstol saabub koos kohvriga. See püstol on võrreldav Walther mudeliga LP 400. Kaal 980.

  989,00 €
 • Võistluspüstol, mis on disainitud Gehmannile. Püstoli surõhuballoon on varustatud manomeetriga, reguleeritav puidust käepide, päästik on reguleeritav pikkusesse, püstolil on kuivtrenni võimalus. Püstol transporditakse koos kohvriga.

  1 167,00 €
 • Hämmerli õhupüstolid on tuntud oma vastupidavuse, kaasaegse disaini ja funktsionaalsuse poolest. Hämmerli AP20 on suurepärane õhupüstol klubidele ja algajatele laskuritele. Püstoli kaal 900g, püstol saabub koos kohvriga. Otselink tootjale http://www.carl-walther.de/cw.php?lang=en&content=products⊂=1&subsub=11&product=1832

  720,00 €
 • Morini õhupüstol CM 162EI on elektroonilise päästikuga, mis töötab kahe väikese AAA patareiga, millest jätkub 15000 lasuks. Reguleeritav pähklipuust käepide, mida saab suuruses XXS-XXL. Komplekti kuulub kaks manomeetriga silindrit (punane ja sinine), täitmisotsik, patareid, püstoli kohver, tööriistakomplekt. Püstolil on kuivtreeningu võimalus. Laskude arv...

  1 850,00 €
 • Mehhaaniline päästik, täielikult reguleeritav pähklipuust käepide. Käepideme suurused XXS-XXL. Komplekti kuulub kaks manomeetriga silindrit (punane ja sinine), täitmisotsik, püstoli kohver, tööriistakomplekt. Püstolil on kuivtreeningu võimalus. Laskude arv ühe laadimisega 200. Kaal 960g.

  1 750,00 €
 • Kõige uuemal Feinwerkbau P8X mudelil on täielikult reguleeritav 3D pähklipuust käepide, mis on saadaval suuruses XXS-L, reguleeritav kolmedimensiooniline päästik, mis kuiva tehes annab sama tunnetuse, kui lasu sooritamisel. Komplektiga tuleb kaasa 4 lisaraskust (15g üks). Laskude arv ühe laadimisega 160 (200bar). Kaal ilma lisaraskusteta 950g.

  1 799,00 €
 • Õhkrelva kuulipüüdja koos märklehega 14x14. 

  18,00 €
 • Lihtsaks ja käepäraseks täitmiseks suruõhu käsipump püssidele ja püstolitele.

  230,00 €
 • Koodiga lukustatav alumiiniumist püstolikohver. Kahele relvale. Mõõdud 40.5 x 31.5 x 10cm. 

  47,00 €
 • ahg on välja töötanud spetsiaalse seljakoti püstolilaskurile. Kott on tugevast ja kergesti hooldatavast materjalist. Koti teeb unikaalseks tema organiseerijaga kotisisu: eraldi on lahter püstoli kohvrile, jalanõudele, kõrvaklappidele, prillidele ja muule varustusele. Tänu organiseerijaga koti sisule on alati lihtne oma asju kotist leida. 

  99,00 €
 • Steyr EVO 10 mudel on mehaanilise päästikuga, tagumine ja esisihik on reguleeritavad, täielikult reguleeritav STEYR kuullaagril päästik, maksimaalselt turvaline, kuna päästa saab vaid vinnasti täielikul sulgemisel. Steyr püstolid on saadaval nii parema kui vasakukäelisele laskurile. Püstoli käepide on pähklipuidust, reguleeritav. Püstoliga on kaasas kaks...

  1 740,00 €
lehe kohta