Kindad

 • Avatud sõrmeotstega ahg Anschütz kinnas. Kinnas on valmistatud temperatuuri reguleerivast VELON materjalist koos nahaga. Velon-puuvill materjal suudab reguleerida temperatuuri, et käsi ei hakka higistama ega külmetama. Pealmine topgrip materjal on libisemiskindel, mis hoiab püssi kindlalt paigal. Vabad näpuotsad võimaldavad hõlpsasti relva taaslaadida.

  57,00 €
 • Avatud sõrmeotstega ahg Anshütz kinnas. Avatud sõrmeotsad tagavad parema õhuvahetuse, mistõttu ei hakka käsi nii kergesti higistama. Samuti võimaldavad lahtised sõrmeotsad paremini relva taaslaadida. Kinnas vastab ISSF ja DSB reeglitele. Materjal: 60% nahk, 40% kunstnahk Seest: 34% vill, 33% viskoos, 33% polüakrüül Pealmine kattematerjal: India kumm

  53,00 €
 • Standard Open on mugav ning hästi õhku läbilaskev laskuri kinnas. Kinda sisematerjalina on kasutatud villa, mis laseb suvel käel hingata ning talvel hoiab sooja. Saadaval erinevad värvitoonid.

  40,00 €
 • Mugav Saueri laskurikinnas Standard. Sisematerjalina on kasutatud villa, mis hoiab käe soojana ent samas ei aja higistama. Pealismaterjalina on lisaks nahale kasutatud ka libisemiskindlat krobelist kummi, mis hoiab püssi kindlalt paigal.

  35,00 €
 • ahg laskuri kinnas on pealt kaetud libisemiskindla kummiga, käsivarre osa on kaetud veniva kummiga, mis hõlbustab kinda kätte panemist. Sisematerjalina on kasutatud villa, mis laseb käel hingata ning hoiab sooja.

  34,00 €
 • Sauer on välja tulnud täiesti uudse kindalahendusega. Laskurikinnas Premium Open on valmistatud pehmest nahast ning täiustatud õhukese polserdusega, mis annab parema kontakti käe ja püssi vahel. Libisemiskindel pealismaterjal hoiab püssi kindlalt paigal. Tänu praktilistele aasadele sõrmede vahel on kinnast väga mugav käest ära tõmmata. 

  60,00 €
 • ahg-Anschützi kõige uuem kindamudel - õunaroheline SHORT.

  69,00 €
 • Hingav võrkmaterjal tagab kinda sees parema õhuliikuvuse, mis ei aja kätt higistama. Kinda sisemisel ja välimisel küljel olev kummimaterjal väldib püssi kabaosa libisemist. Geelpadjad sõrmeotstes väldivad püssi libisemist. Geelpadi pöidla ja nimetissõrme vahel aitab vältida ebamugavustunnet, mida võib põhjustada handstopi kasutamine. Kinda mugavaks käest...

  56,00 €
 • ahg kinnas on kaetud pealt ja kinda siseküljelt uue nakkuva Top grip nahast materjaliga, mis tagab hea libisemiskindluse. Peal on ristlõige kinda paremaks painduvuseks. 

  58,00 €